KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13614116
nr 1361 4116
Akvareller
4 st, Wikfeldt-90. Signerad a tergo. Motivet: 13x19cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:53:10
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr